BEG airport status
Pustinjska pravila

Pustinjska pravila

Danas je u 9 sati ujutru (6 sati po beogradskom vremenu) počeo Dubai International Airshow 2011 koji se od 13. do 17. novembra održava na aerodromu Dubai International. Kapije su se otvorile u 9 sati ujutru i prvi novinari su već zaposeli press centar.

Desetine izloženih aviona, 27 u letačkom programu, 960 izlagača iz 50 zemalja i očekivanih 55.000 posetilaca. Uprkos stezanjima kaiša širom planete i nekim bolnim rezovima posebno u vojnom segmentu, ovogodišnji show obećava kao ni jedan do sada. Svaka dobra vest će odjeknuti jače i ekskluzive se jure na sve strane.

Prvi zvanični događaj kojem sam prisustvovao bila je DIAC konferencija. Tradicionalni skup komandanata ratnih vazduhoplovstava vodećih NATO i savezničkih zemalja bio je odlična prilika da ispipam glavne teme koje će biti aktuelne ovih pet dana u Dubaiju i u mesecima koji dolaze.

Emirati, kao domaćini, ponovo imaju reflektor na svom hangaru. Da li će ga napuniti Rafalima ili Tajfunima jedno je od glavnih pitanja. U razgovoru sa vrhom njihovog ratnog vazduhoplovstva oseća se prilično ljubazna i šareno elokventna nelagodnost odlukom Amerikanaca da im ne ponude JSF kao što su to naprasno uradili Indijcima u finišu njihovog tendera. Da li zbog toga, ili fantastičnog osećaja za tajmiranu dramu, pred kraj konferencije gradom je prostrujila vest da su od Eurofighter konzorcijuma zatražili detaljniju prezentaciju. Kako je Dassault primio vest ostaje da se vidi ali im sigurno nije svejedno znajući za njihovu kampanju prodaje Rafala koja je počela još pre dve godine na ovoj istoj manifestaciji.

Pored toga što sam prvi od prisutnih novinara dobio intervju od generala Nortona Švarca, prvog čoveka USAF-a (ubeđen je da će njihova verzija F-35 proći bez problema i još nemaju pojma šta se dešava sa F-22) dobio sam prilično kredibilnu informaciju da je Švajcarska definitivno odlučila da izabere Rafal kao novi višenamenski avion. Razloga za tu odluku ima nekoliko. Mišljenja su da je Tajfun preskup i nedovoljno fleksibilan u vazduh-zemlja ulozi kao i taj da su našli kome će prodati dobar deo svojih aviona. F-18 planiraju da prodaju Fincima dok je F-5 našao dom u američkim agresorskim eskadrilama. Da li je Daso na pragu het-trika – Emirati, Svajcarska i Indija?

Mike Tango Six


Sledećih pet dana budite spremni na do sada neviđeno pokrivanje jednog vazduhoplovnog događaja. Uz pomoć mt:s-a i američke ambasade u Beogradu bićete u mogućnosti da pratite moje dnevne izveštaje u tekst formi na srpskom i engleskom blogu, zanimljive sitnice, fotografije i najnovije novosti na T6 Fan Page-u, redovno popunjavanu Flickr galeriju, izveštaje iza scene na srpskom i engleskom twitter-u kao i video materijal koji će ove godine sigurno biti i više nego dupliran.

Šukran i vež’te se!

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Vaste na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791

Barem nešto ,neki dinar radnicima .....Sa druge strane ništa posebno ,osim što se spominje Rafal eto ,pa je ta kutija malo specifičnija jelda ,sada samo da se javi neki Dušan da objasni kako je ta kutija sofisticiranija od bilo kojeg Kineskog aviona i još pojedinaca koji da ubede da je nešto neverovatno ,sve u svemu…

24. Jun 2026.Pogledaj

Jordan na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791

Miloše, šta ti uopšte znaš o procesima kroz koje se moralo proći da bi se dobila prilika da se proizvode "nekakve kutije"? Prvo je cela organizacija morala da prođe AS9100/ES9100 audit i serifikaciju za QMS (sistem kontrole kvaliteta), gde se proveravaju i dobavljači i sve karike u sistemu. Nakon toga dolazi NADCAP audit i sertifikacija,…

24. Jun 2026.Pogledaj

Brad na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791

Ljudi koliko sam shvatio ovo uopste nije lose, ovo nije kutija nego dobos koji brzo ubacuje i izbacuje potrosene cause uz pomoc kanala koji hrani top. Defacto proizvodimo ceo top sem pucaljke tj jako velik deo. Je l se secate problema koje ima Zastava sa topom 30mm sa dvostrukim hranjenjem. Ovo bi upravo moglo promeniti…

24. Jun 2026.Pogledaj

Bojan na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

Jedni se rugaju, drugi brane, treći botuju... Ništa mi nismo dobili, u tekstu je navedeno da će "kutija" proizvoditi ako Utva proizvede probnu količinu prema specifikaciji i prođe kontrolu. Ne verujem da to mogu bez 2-3 miliona ulaganja u napredniju opremu ili će to uraditi "mala privreda" koja ima potrebni kapacitet, a takvih preduzeća ima.…

24. Jun 2026.Pogledaj