BEG airport status
CITS postao Er Srbijin generalni agent za prodaju i usluge u Kini CITS kao agent može da rezerviše, izdaje i određuje cene karata u kineskim juanima za grupna i individualna putovanja Er Srbijom

CITS postao Er Srbijin generalni agent za prodaju i usluge u Kini

Kompanija za pružanje usluga u avio-industriji, CITS (Peking), postala je Er Srbijin generalni agenta za prodaju i usluge (GSA) za Kinu, saopštio je srpski nacionalni avio-prevoznik.

– Generalni agent za prodaju i usluge, sa kancelarijama u Pekingu, Šangaju i Guangdžou, može da rezerviše, izdaje i određuje cene karata u kineskoj valuti juanima za grupna i individualna putovanja Er Srbijom. Agent koristi sistem Er Srbije za rezervaciju karata što omogućava pristup kartama za letove koje obavlja Er Srbija, ali i za letove drugih avio-kompanija sa kojima Er Srbija ima kod-šer sporazume – rečeno je u kompaniji.

Er Srbija trenutno ima ostvarenu kod-šer saradnju sa Er Čajnom na letu ove avio-kompanije do Beča, kao i poseban ugovor o zajedničkim cenama (SPA) za sve letove Etihad ervejza iz Kine, a pored toga i SPA sporazume sa avio-kompanijama Čajna Saudern, Ksiamen erlajns i Hainan erlajns.

– Veoma nam je drago što sarađujemo sa kompanijom CITS u Kini. Kina nije važna samo zbog kontinuiranog širenja Er Srbije, već je takođe važna za razvoj Srbije i region Balkana. Naše imenovanje kompanije CITS kao generalnog agenta za Kinu je ključni korak za ekspanziju Er Srbije u Aziji – izjavio je generalni direktor Er Srbije, Dane Kondić.

Mao Jun iz kompanije „Sandalwood Mountains Associates“, konsultant Er Srbije u Kini naveo je da će „Beograd predstaviti kao pristupačnu i pogodnu kapiju ka Evropi, a Er Srbiju kao glavni izbor za putovanja kineskih putnika ka Balkanskom poluostrvu i jugoistočnoj Evropi“, saopštila je Er Srbije.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Dina Đorđević Novinarka, Zamenica glavnog i odgovornog urednika dina.djordjevic@tangosix.rs

Komentari

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Miks na: [FOTO REPORTAŽA] Skromnom vojnom paradom u Moskvi, Rusija obeležila Dan pobede u Drugom svetskom ratu

Sve mogu da shvatim ali moje kolege rusofile koji uporno beže od istine i zavaravaju se propagandnim materijalima to nikako. Gospodo, ja više od vas navijam da Rusija bude jaka, ali to nažalost danas nije slučaj. Prevashodno ovaj sukob treba da gledate iz strateške studije kao što je ova: https://www.rand.org/pubs/research_briefs/RB10014.html pogpedajte i pročitajte detaljno sve…

11. May 2025.Pogledaj

Pajo na: Vazduhoplovna vežba „Pégase 25“: Iznad Hrvatske izvršena prva dopuna gorivom u vazduhu Rafala HRZ-a

@Islander, pa vi ste napisali, citiram "Pomorsko dobro gdje je drzava vlasnik svugdje je minimalno od obale 120 metara" što apsolutno NIJE istina. Provjerite na službenim stranicama Ministarstva do kuda seže tzv Pomorsko dobro" . i još nesto, otidjit3 na Google mapa pa se malo prosecite pa obali i provjerite gdje se i sto sve…

11. May 2025.Pogledaj

Petrovic Dusan na: [ANALIZA] Borbene mogućnosti ratnog vazduhoplovstva i PVO Pakistana

@Dejanera Amerike je uvela sankcije Pakistanu zbog nukelarnog programa i preko 15 godina su odbijali da im isporuce gotove i placene F-16, i drzali ih u hangaru.Valjde tek 2006-2007 su im dali neki manji broj aviona, zbog pomoci tokom rata u Avganistanu Prelaz na kinesku opremu ima veze sa tim, Amerika im nije dala.

11. May 2025.Pogledaj

Goran na: [ANALIZA] Borbene mogućnosti ratnog vazduhoplovstva i PVO Pakistana

pa ne znam kome je tu šta čudno s obzirom da Rafal ima slabiji radar od F-16 block 70. Rafal nema šta da traži na nebu ako na suprotnoj strani lete Suhoji ili F-15 na primer. I Viper bi ga otresao sa AIM-120.

11. May 2025.Pogledaj

Ivan na: Operacija “Sindoor“: Prvi borbeni gubitak Rafala; Prilikom napada na pakistanske ciljeve oborena najmanje tri indijska borbena aviona

jedan indijski rafal je sigurno pao/oboren. to je činjenica. ko ga je i čime skinuo to je pitanje. kao i sva zapadna čuda od oružja , zako i rafal pojazuje da je dodirljiv . samo naivni su poverovali da je taj avion wonder wafen, poput abramsa, leoparda 2, himarsa i drugih gejm čejndžera.

11. May 2025.Pogledaj