BEG airport status
„Alitalia“ predstavila novi izgled svog brenda i reklamnu kampanju Dizajnerska kolekcija uniformi i reklamni spot samo deo planiranih promena u imidžu / Foto: Alitalia

„Alitalia“ predstavila novi izgled svog brenda i reklamnu kampanju

Kompanija Alitalija (Alitalia) predstavila je svoj novi brend imidž i novu reklamnu kampanju. Reč je o posebnoj kolekciji novih uniformi koja je prikazana na modnoj reviji u Nacionalnom kongresnom centru u Rimu i reklamnom spotu koji bi uskoro trebalo da se nađe na televizijama u Americi, Nemačkoj, Brazilu, Italiji, a koji je već dostupan na internetu, saopštio je Etihad ervejz.

– Na osmišljavanju kolekcije radilo je gotovo 500 ljudi u Italiji, a njen kreator je dizajner visoke mode, Etorea Bilote – saopštio je Etihad ervejz navodeći da je reč o posebnoj kolekciji izrađenoj od kvalitetnog materijala sa kožnim dodacima.

New uniforms - cabin crew (2)
Kolekcija inspirisana modom iz pedesetih i šezdesetih godina prošlog veka / Foto: Alitalija

– „Kolekcija Alitalija“ je inspirisana glamuroznom italijanskom modom tokom 1950-ih i 1960-ih godina i bogatim italijanskim nasleđem, kulturom i nacionalnim identitetom – navode u Etihadu.

New uniforms - cabin crew
Nove uniforme samo za kabinsko i zemaljsko osoblje / Foto: Alitalija

Nove uniforme će biti postepeno uvođene u okviru avio-kompanije od početka jula i nosiće ih 5,700 članova kabinske i zemaljske posade, uključujući osoblje na šalterima za čekiranje i u salonima.

Izrada novog dizajna uniformi namenjenih letačkom i operativnom osoblju Alitalije je u toku.

New uniforms - ground staff (2)
Bordo kožne rukavice za žensko zemaljsko osoblje i zelene za kabinsko / Foto: Alitalija

Osim uniformi, kompanija je u Nacionalnom kongresnom centru u Rimu predstavila i novi reklamni spot kao deo globalne brend kampanje.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Dina Đorđević Novinarka, Zamenica glavnog i odgovornog urednika dina.djordjevic@tangosix.rs

Komentari

А

Сјајно. Заиста све изгледа за вишу лигу. Рекло би се безначајна ствар, али даје утисак. Браво за италијане.

Ер Србији не би било мало на одмет да, ако ништа друго, мало смање оне мараме или да буду мање нападне.

Odgovori
da

ahaha slag na glavi…odvratno zezace ih samo tako…

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Davor na: [FOTO REPORTAŽA] Četvrti AirVG u Zagrebu: Premijera eskadrile domaćih Rafala, inostrani gosti za atraktivniji letački program

Nakon one sramote sa Kinezima, mislim da će cena Rafala značajno pasti, jer je do sada bio nerealno skup.

13. May 2025.Pogledaj

Petrovic Dusan na: [ANALIZA] Indijsko-pakistanski sukob: Upotreba vojnih vazduhoplovnih snaga, tvrdnje i dokazi

@Vladimir Su-35 koristi radar N035 Irbis, pasivni elektronaki sa hidraulicnim mehanickim okretanjem antene. Dakle, nesto se fizicki okrece putem hidraulike. To je milion puta sporije od brzine elektrona, koji vrse istu radnju u AESA radaru. Na evropskom kontinentu radar koji ima osobine slicne B-2, F-22, F-35, F-15, F-16, ima samo jedan avion, to je Thales…

13. May 2025.Pogledaj

Kaster na: [FOTO REPORTAŽA] Četvrti AirVG u Zagrebu: Premijera eskadrile domaćih Rafala, inostrani gosti za atraktivniji letački program

Zaista mi nije jasno zasto ne postoji fotografija svih nasih MIG-ova 29 na stajanci uredno poredjanih. Neeverovatno da sve ove godine nisu to uspeli organizovati!

13. May 2025.Pogledaj

Frane na: [ANALIZA] Indijsko-pakistanski sukob: Upotreba vojnih vazduhoplovnih snaga, tvrdnje i dokazi

@Dragi Yrraf, molin vas lipo, kakve veze ima šta Gripen nosi malo manje oružja kad je brži i duplo ga jeftinije održavat? Pa po toj vašoj logici, J-10C ne bi nikad moga oborit Rafala? A to se ipak dogodilo. @Gosn Mate, ako možete pojasnit odakle vam ta informacija da nijedan F-16 nije sudjelova u sukobu?…

13. May 2025.Pogledaj

Dogma na: [FOTO REPORTAŽA] Četvrti AirVG u Zagrebu: Premijera eskadrile domaćih Rafala, inostrani gosti za atraktivniji letački program

Niti je toliko dobar niti je nevidljiv , ispade kao i sve Fransucko .. jak marketing! Kinezi pokazali svima sta sve mogu i sa cim!

13. May 2025.Pogledaj