BEG airport status
Er Srbija unaprađuje IT sistem – smetnje u radu sajta kompanije od 22-24. aprila Tokom uvođenja novog sistema svi letovi i šalteri za prijavu na let funkcionisaće normalno / Foto: Air Serbia

Er Srbija unaprađuje IT sistem – smetnje u radu sajta kompanije od 22-24. aprila

Kompanija Er Srbija (Air Serbia) unapređuje sistem za prodaju i prijavljivanje na let od 22-24 aprila zbog čega će doći do smetnji u radu sajta kompanije, saopštio je srpski nacionalni avio-prevoznik.

U subotu, 22. aprila, putnici neće moći da se onlajn prijave na let, rezervišu ili kupe karte, kao ni da promene ili otkažu svoju rezervaciju. Te usluge će ponovo biti dostupne istog dana u večernjim časovima, navode u kompaniji.

Takođe, 22, 23. i 24. аprilа putnici neće moći dа se prijаve onlаjn, a iz kompanije poručuju da se nа аerodrom dođe dvа sаtа pre poletanja sа odštаmpаnim primerkom elektronske аvio-kаrte ili itinererom.

– Uvođenjem novog sistema planira se poboljšanje usluga korišćenja vebsajta, proces rezervacije, kao i procedura prijave putnika na let. Da bi se ova poboljšanja sprovela, doći će do planiranih prekida u funkcionisanju redovnih usluga koje pruža kompanija dok se ne završi sa prelaskom na novi sistem. Svi letovi i šalteri za prijavu na let funkcionisaće normalno. – objašnjavaju iz Er Srbije.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Marta Lutovac Zamenica glavnog i odgovornog urednika marta.lutovac@tangosix.rs

Komentari

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Djuka na: [ANALIZA] Najnoviji iranski raketni napad na Izrael: Problemi sa kojima se suočava savremena protivraketna odbrana

Da, svaka balisticka raketa je "hipersonicna", ako se to tako zeli predstaviti (iz propagandnih razloga)! Takodje svaka raketa koja ima neku vrstu navodjenja modifikuje svoju trajektoriju u zavrsnoj fazi, recimo prima GPS signal i koriguje putanju ili koristi interni INS. Raketa koja signifikantno menja brzinu i trajektoriju u terminalnoj fazi bez aerodinamickih povrsina, izbacuje mamce…

04. Oct 2024.Pogledaj

Petrovic Dusan na: [ANALIZA] Najnoviji iranski raketni napad na Izrael: Problemi sa kojima se suočava savremena protivraketna odbrana

@Miks To prosto nije tacno; Izrael je naveo da je ostecena baza ali ne do te mere da Izraelski vazduhoplovstvo ne moze leteti, te su nastavili bombardovanje Sirije i Libana iz tih baza. Da li tvrdite da Izrael nije bombardovao Liban i Siriju posle Iranskog napada?Jer ima video dokaza da jeste. Cim avioni polecu, znaci…

04. Oct 2024.Pogledaj

Petrovic Dusan na: [ANALIZA] Najnoviji iranski raketni napad na Izrael: Problemi sa kojima se suočava savremena protivraketna odbrana

Svaka balisticka raketa pri ponovnom ulasku u atmosfeti je "hipersonicna" i dostize brzine 19-20 maha.Razlika je sto ove nove ruske i iranske i manevrisu, princip koji je jos 1960 razvijen i u SSSR i u Americi, pa odbacen zbog minusa koje ima. Tesko da Iran moze razviti bilo sta znacajno,prosli put 45% raketa nije ni…

04. Oct 2024.Pogledaj

Dragan na: [ANALIZA] Najnoviji iranski raketni napad na Izrael: Problemi sa kojima se suočava savremena protivraketna odbrana

Fantastičan tekst,obiman,detaljan,sa gomilom korisnih podataka,profesionalno..svaka čast i veliki pozdrav.

04. Oct 2024.Pogledaj