ajde ajde… nijedan posao nije glup. Da nema njega gurali bi avione :))) Svi poslovi, od najsitnijih do najkrupnijih cine jedan veliki puzzle koji se zove industrija vazdusnog saobracaja i ako fali samo jedan deo taj puzzle ne bi bio kompletan. Mada ne mogu da ne zapazim da kamerman i reziser ovog clipa nije placen da snima vec da gura avione. Pozz, S.
Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.
Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.
Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja
@ Medo s mora U Kini je 2025. prodato 13 miliona elekričnih automobila, a u EU 2,9 miliona. U Americi je prodato 1,5 miliona. EU postaje sve manje relevantna na globalnoj sceni.
@PeDu Netačne informacije po ko zna koji put. C909 se proizvodi od 2014., do sad 200+ komada. Zamenjuje E190. C919 se proizvodi od 2023., do sad 40+ komada. Zamenjuje polako A320 i B737. Takodje se razvija pandan za A350 I B787. Što se vojske tiče 85-90% aviona je kineske proizvodnje, ruske 10-15%.
@Vladimir @Niko Izrael jeste imao minimalnu stetu, udare po civilnim zgradama, ali niti jedna fabrika, avio baza ili vojni cilj nije uništen u Izraelu. Amerika nije imala baš nikakvu štetu na svojoj teritoriji.Ni vojnu, ni civilnu. Jesu pogodjene isturene baze Amerike u arapskim zemljama, i oborena 2 aviona. Za najjaču ekonomiju sveta, to je potpuno…
DOK-ING koji ima tri desetljeća iskustva svojih strojeva diljem svijeta u minskim poljima vjerojatno dobro zna što radi. Njihove strojeve kupili su Amerikanci, Rusi,... aktivno se koriste u Ukrajini, HR, BiH,.. na razminiravanju.
E jesi ga nadrobio o Kinezima. Ako pratiš malo podatke o prodajama, onda možeš vidjeti da je glavno tržište za nove električne automobile EU. I pročitaj nešto o BYD i polovnim automobilima s 0 prijeđenih kilometara u Kini, pa će ti biti jasnije neke stvari. "ni SAD ni Rusija, ne bi mirno posmatrale stvaranje potpuno…
S.alinger Igor
ajde ajde… nijedan posao nije glup. Da nema njega gurali bi avione :))) Svi poslovi, od najsitnijih do najkrupnijih cine jedan veliki puzzle koji se zove industrija vazdusnog saobracaja i ako fali samo jedan deo taj puzzle ne bi bio kompletan. Mada ne mogu da ne zapazim da kamerman i reziser ovog clipa nije placen da snima vec da gura avione. Pozz, S.
Ivan
99.9% sam ja radio balans za ovaj avion OK-XGE Ceske avio kompanije!
Petar Vojinović
Cao Ivane, drago mi je sto si se javio. Balans je…?
Moj komentar za "glup posao" nikako ne treba shvatiti ozbiljno. Bez zelje sam da ikoga vredjam i nipodastavam…