Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.
Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.
Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja
Ti da imaš vrhunski proizvod i da sad neko hoće da radi neki deo za njega ti bi baš potpisao na lepe oči ili bi mu dao prvo neki prostiji deo da nauči kako funkcioniše tvoj sistem projektovanja i proizvodnje, da ga istestiraš i da ga postepeno uključiš u proizvodni lanac? Evo prosto, šta bi…
kad bi smeli da pravimo kopije kao Kinezi ,tu bi prosperirali ,pa kad nam stigne avion rafal iz Francuske rastaviti ga u sitne delove i napraviti isti ,samo dodati neku sitnicu i promeniti ime na primer super galeb peta generacija !!!
@Max Ово је нови почетак. Ако могу кутије да праве према стандардима, моћи ће и друге делове Рафала, а дугорочно и других авиона. Утва је фабрика која је захваљујући 90тим сведена на комплетно нови почетак, а од старе славе се доказано не живи.
Zivojin
AUh Salinger odlican kao i obicno
Goran Aničić
Sjajne fotke
davorin
E moj Salingeru svaka ti čast.Nisi neki,ali praviš odlićne fotka. Puno pozdtava!