BEG airport status
[NAJAVA] Aeroklub Smederevo organizuje fly-in u subotu 12. maja!

[NAJAVA] Aeroklub Smederevo organizuje fly-in u subotu 12. maja!

Sezona organizovanih neformalnih okupljanja na domaćim sportskim aerodromima nastavlja se u subotu. Aeroklub Smederevo organizuje fly-in povodom obeležavanja 60. godina svog rada.

Progam počinje u 12 časova na smederevskom sportskom aerodromu, najavljeno je učešće padobranaca, ultra-lakih aviona, nezaobilaznog Cakana sa njegovim akro-programom u Zlinu i drugih.

Okupljanje će biti i lep povod da smederevci predstave nov dodatak svom hangaru, ultra-laki avion MXP-140, čija je isporuka iz kraljevačke fabrike avione Aero East planirana za danas.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Нишлија na: [NAJAVA] Posle nekoliko godina pauze “Otvoreni dani“ na vojnim aerodromima u Batajnici i Lađevcima

Пре десетак дана су најавили да ће истог дана бити у Нишу када и у Батајници и онда одједном то нико више не помиње

12. May 2026.Pogledaj

Milorad na: [POSLEDNJA VEST] Beogradska privatna MRO kompanija „Avio Network“ okončala proces preuzimanja Jat Tehnike

Postujem kolega vašu izjavu i slažem se da je možda bilo i prrviše zaposlenih, ali.. Sta je TEHNIKA održavala u odnosu šta može da se održava sa 90 zaposlenih inače sam u svojih 35 godina staža bio i šef radionice stajnog trapa. Hvala na pažnji

12. May 2026.Pogledaj

Srbofil na: Prvi kupac brazilskog vojnog transportera na Bliskom istoku: Ujedinjeni Arapski Emirati nabavljaju Embraerov C-390

@Milos77 Mislim da u toj prici, opste geopoliticke okolnosti igraju daleko vecu ulogu nego neka sposobnost na papiru. Ako dodje do sankcija, okretanja situacije naopacke kako kazete, sta cemo sa prostim stvarima poput energenata? Evo to ne mozemo da resimo nego molimo za izuzeca. Mi ne mozemo imati nikakvu stratesku projekciju jer smo strateski okruzeni.…

12. May 2026.Pogledaj