BEG airport status
SMATSA raspisala konkurs za izradu tehničke dokumentacije tornja na „Tesli“; Rovčanin: Radi se i na rezervnoj varijanti kontrole letenja u Nišu "Dva radara bi trebalo da budu gotova u naredne dve godine." / Foto: SMATSA

SMATSA raspisala konkurs za izradu tehničke dokumentacije tornja na „Tesli“; Rovčanin: Radi se i na rezervnoj varijanti kontrole letenja u Nišu

Kontrola letenja Srbije i Crne Gore (SMATSA) raspisala je javni poziv za izradu tehničke dokumentacije za izgradnju aneksa zgrade Centra kontrole letenja (CKL) Beograd sa tornjem Aerodromske kontrole letenja (AKL) Beograd. Konkurs je otvoren do 8. maja, a rok za donošenje odluke o izboru ponuđača je 1. jun.

Prema konkursnoj dokumentaciji, ukupan rok za realizaciju ugovora je 400 kalendarskih dana od datuma uvođenja u posao. Predviđena visina tornja je 75m.

O projektu izgradnje tornja za prvi broj časopisa beogradskog aerodroma „Terminal“ govorio je direktor SMATSA-e Radojica Rovčanin:

– Uskoro počinjemo da podižemo novi kontrolni toranj koji će biti zaštitni znak Aerodroma, a radimo i na rezervnoj varijanti kontrole letenja u Nišu. Ako se ovde desi neki kvar, Niš automatski preuzima posao i nastavlja da obavlja kontrolu saobraćaja kao da se ništa nije desilo. Takođe, i dva radara bi trebalo da budu gotova u naredne dve godine. –

Kako je navedeno u javnom pozivu, ponude je moguće slati do 8. maja do 10 časova, a otvaranje ponude biće obavljeno istog dana sa početkom u 10 časova i 30 minuta, u prostorijama Kontrole letenja u Beogradu.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Marta Lutovac Zamenica glavnog i odgovornog urednika marta.lutovac@tangosix.rs

Komentari

os

Neka ste mi obrisali komentar, a ja ga ponavljam jer sam tu tehničku dokumentaciju na 2500 strana tada držao u rukama:

Pa ovo je smejurija… Tehnička dokumentacija za taj kontrolni toranj je bila gotova pre ravno 10 godina, a za izgradnju tornja i infrastrukture je EBRD tada ponudila 40 miliona evra. Šta bi sa tim projektom? Pojela maca? Eto kako se rasipaju vreme, energija i novac građana Srbije… Velike su to malverzacije.

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Vladimir na: Hrvatski Rafali lete sa bojevim raketama vazduh-vazduh MICA

@Izmislav Nisam ni sumnjao da ces vec nesto izmisliti, ali bas 30mlrd Eur... Da Hrvatska ima taj novac, devizne rezerve ne bi bile 3 mlrd Eur(na samom evropskom dnu), vec bi bile 30 mlrd Eur, blizu Srbiji. Sa zlatnim rezervama, Srbija ima preko 35 mlrd Eur, sto je za Hrvatsku nezamislivo. Izmislio si i da…

09. Jun 2026.Pogledaj

Vladimir na: Nastavak ispitivanja rakete MICA NG na Rafalu: Izvedeno prvo lansiranje pri nadzvučnom letu aviona nosača

Oce, oce, ovo je opasno oruzije, kakvog nema na daleko. Nego, nesto se slabo ovaj Rafal prodaje na zapadu, imaju ga samo Francuska, Grcka i Hrvatska neke polovne. Imate li neko strucno objasnjenje? Francuzi, da su napredni, sad do sada bi razvili pandane R-37M i PL-17 sa 400-500km dometa, a ne bi se mucili da…

09. Jun 2026.Pogledaj

Vladimir na: Nastavak ispitivanja rakete MICA NG na Rafalu: Izvedeno prvo lansiranje pri nadzvučnom letu aviona nosača

@Miodrag Potpisujem sve! Svaka cast za analizu! S tim sto ja mislim da bi od kineza mogli dobiti full verzije raketa, kao prijateljska zemlja. Mislim da i Pakistan dobija full. @Murat Sa F4.1 mozemo da se... E, o tome nas nekoliko pise ovde godinama. Moze da se koristi eventualno kao jurisnik umesto Orla, jer ce…

09. Jun 2026.Pogledaj

Vladimir na: Viz er drama: Mađarska kompanija ne govori celu istinu, država kasnila sa kontrolama, međusobna iritacija imala do sada neispričanu istoriju

@Marko Pri tom WIzz Air koristi avione A321neo sa 239 mesta. Dakle Air Serbia moze da prezivi i sa 80ak putnika, a Wizz Airu treba bar 210 na letu.

09. Jun 2026.Pogledaj

Aleksa na: Viz er drama: Mađarska kompanija ne govori celu istinu, država kasnila sa kontrolama, međusobna iritacija imala do sada neispričanu istoriju

Treba da se zastiti domaca avio kompanija a ne da prodje kao JAT. Prvo Air Serbia pa tek potom ostali i to gde nasi ne lete. A i realno nasa avio kompanija je jeftinija od 90% kompanija a Wizz je niskobudzetna koja i odlaze letove to znaci da nije sigurna. Ne trebaju nam i to…

08. Jun 2026.Pogledaj