BEG airport status
Proširena mreža letnjeg saobraćanja Avioleta; U planu 600 povratnih letova Prema planu 70 letova više nego u istom periodu prethodne godine / Foto: Air Serbia

Proširena mreža letnjeg saobraćanja Avioleta; U planu 600 povratnih letova

Čarter brend Er Srbije (Air Serbia), Aviolet, ovoga leta će prema planu obaviti oko 600 povratnih letova ka turističkim destinacijama, što je oko 70 letova više nego u istom periodu prethodne godine, saopšteno je iz srpski nacionalni avio-prevoznik.

Čarter letovi obavljaju se flotom od tri aviona B737-300, sa kabinom od 144 sedišta ekonomske klase, navode iz te kompanije i dodaju:

– Mreža Avioleta proširena je na 23 grada u pet država tako da putnici mogu da lete do destinacija kao što su Barselona i Palma de Majorka u Španiji, Kefalonija i Heraklion u Grčkoj, Palermo i Rimini u Italiji, kao i Bodrum i Antalija u Turskoj ili Enfida u Tunisu. –

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Marta Lutovac Zamenica glavnog i odgovornog urednika marta.lutovac@tangosix.rs

Komentari

Ne

Na raspolaganju su tri aviona B737-300, jel to znaci da je cetvrti b737 otpisan s obzirom da im polako isticu resursi ili je stavljen na raspolaganje ASL?

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Vlado na: [TREĆI DEO] Izraelsko-iranski rat: Kakav je učinak imala protivraketna odbrane Izraela i savezničkih snaga?

Imate jasne snimke pogotka u bolnice i druge civilne objekte. Moc Izraela jeste u tome da su svoje eventualne vojne gubitke sakrili od prikazivanja dok su iranske gubitke uveliko pokazali na satelitima. Iran to nije mogao s druge strane.

08. Jul 2025.Pogledaj

Jole7 na: [TREĆI DEO] Izraelsko-iranski rat: Kakav je učinak imala protivraketna odbrane Izraela i savezničkih snaga?

Iranu nedostaju savremeni avioni i pvo, koje bi mogao da nabavi od Kine u većem broju. Uz postojeći arsenal domaćih raketa bili bi tvrd orah za svakog

08. Jul 2025.Pogledaj

Jole7 na: [TREĆI DEO] Izraelsko-iranski rat: Kakav je učinak imala protivraketna odbrane Izraela i savezničkih snaga?

Krije se to koliku je štetu Iran naneo Izraelu. I to da su gađali civilne ciljeve je čista propaganda. Amerikanci su insistirali da se što pre okonča, ali ne zato što vole mir

08. Jul 2025.Pogledaj

Miloš77 na: [TREĆI DEO] Izraelsko-iranski rat: Kakav je učinak imala protivraketna odbrane Izraela i savezničkih snaga?

Haval Zorane na detaljnoj alalizi! Apsolutno se slaem da je ovo bila samo runda #1 raskrinkavanja Irana. Pauza je bila neophodna vise za Izrael nego za Iran zbog velicine i kapaciteta svega neophodnog. Da nisu morali da pauziraju, sigurno bi nastavili jer su jako daleko od cilja.

08. Jul 2025.Pogledaj

Miloš77 na: [TREĆI DEO] Izraelsko-iranski rat: Kakav je učinak imala protivraketna odbrane Izraela i savezničkih snaga?

Vlado, da je Izrael bio sposoban da vodi operaciju dalje, apsolutno bi nastavio. Nema logike da pauziraju kada im ide tako dobro. Nema nikakve logike da se ostavi iranski raketni potencial ako moze da se unisti. Stali su jer su morali. Ne aboravite koliko kosta svaka raketa presretac navedena gore, i ne zaboravite da se…

08. Jul 2025.Pogledaj