BEG airport status
Koncesionar Aerodroma Nikola Tesla voli spotere: „Vinci Airports Spotters Day“ u subotu u 8 zemalja (osim Srbije) Srbija nije uključena u akciju. Možda sledeće godine?

Koncesionar Aerodroma Nikola Tesla voli spotere: „Vinci Airports Spotters Day“ u subotu u 8 zemalja (osim Srbije)

Koncesionar Aerodroma Nikola Tesla francuski konglomerat Vansi održaće sutra, 17. novembra, „Vinci Airports Spotters Day“ koji će istovremeno biti organizovan u osam zemalja u kojima kompanija upravlja jednim ili više aerodroma.

– Ovaj događaj, organizovan po prvi put od strane naše kompanije, jedinstvena je prilika za ljubitelje avijacije da otkriju šta se događa iza scene na našim aerodromima.

Tokom dana njima će biti obezbeđen ekskluzivan pristup aerodromima i pistama. Naši zaposleni i partneri biće spremni da pomognu spoterima kako bi se edukovali u vezi naših svakodnevnih operacija.

Događaj će biti organizovan u Japanu, Kambodži, Francuskoj, Čileu, Portugalu, Velikoj Britaniji, Brazilu i Dominikanskoj Republici.

Očekojemo oko 200 „AvGeekova“ za koje se nadamo da će aktivno deliti svoju pasiju na društvenim mrežama. Spotters Day biće savršena prilika da se utope u okruženje koje vole i podele to iskustvo sa svojim zajednicama. Ali i da postanu deo Vansi Airports Spotter zajednice.

Događaj se takođe održava u sklopu naše posvećenosti da izgradimo održive odnose sa lokalnim zajednicama putem njihovog uključivanja u naše operacije. On je za ljude koji su fascinirani ovakvim radnim okruženjem. – saopštila je kompanija.

Dani spotera organizuju se na aerodromima u našem okruženju. To do sada nije bio slučaj na „Tesli“ / Foto: Petar Vojinović, Tango Six

Aerodrom Nikola Tesla nije uključen u akciju budući da Vansi, nakon potpisivanja ugovora, još nije preuzeo najveći srpski aerodrom. Kako Tango Six saznaje, i kako je potvrdio ambasador Francuske u našoj zemlji, Vansi počinje da upravlja „Teslom“ od decembra.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

mt

Догодине у спотингу.

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Zekan na: Oružane snage Bosne i Hercegovine uskoro dobijaju lake višenamenske helikoptere AW119Kx

Ja bi samo ove simulatore nabavio bez helikoptera biće dovoljno a i bezbjednije je nekako.

17. Apr 2026.Pogledaj

Miodrag na: Oružane snage Bosne i Hercegovine uskoro dobijaju lake višenamenske helikoptere AW119Kx

Ne znam zašto se nešto preuveličava kad se kritikuje. 12 aviona Srbiju košta ok 2 milijarde evra a ne 4. Tu spada obuka pilota, simulatori i rezervni delovi.

17. Apr 2026.Pogledaj

LIMACH na: Božićno čudo četiri dana nakon Uskrsa: Top Gan 3 zvanično potvrđen

@Vladimir Ipak se ne slažem...TOP GUN iz 1996. bio je pravo remek djelo za ono vrijeme...i danas ga volim pogledati zbog glazbe, odlićnih snimki borbe, odlićne ljubavne priće, tragedije Gus-a i onih divnih avio jakni..:)

17. Apr 2026.Pogledaj