BEG airport status
Aerodrom demantuje zabranu prodaje „političkih magazina“ Na adrese beogradskih redakcija stizale su pritužbe da je na "Nikoli Tesli" nemoguće kupiti "političke magazine"

Aerodrom demantuje zabranu prodaje „političkih magazina“

Zbog pritužbi da se na Aerodromu Nikola Tesla ne mogu kupiti magazini sa političkim sadržajem, Aerodrom se danas obratio javnosti.

Kako se navodi u saopštenju, zakupac maloprodajnog prostora na Aerodromu Nikola Tesla je kompanija „Dufry doo“ u čijoj je nadležnosti prodajna politika i asortiman proizvoda, na čiju ponudu i cene Aerodrom Nikola Tesla ne može uticati. U nadležnosti kompanije „Dufry doo“ su restorani, barovi, kafići, kiosci na Aerodromu.

U svom saopštenju AD Aerodrom Nikola Tesla izrazio je žaljenje što putnici na kioscima kompanije „Dufry doo“ nisu bili u mogućnosti da kupuju dnevne i nedeljne novine, te da se nada se da će ovaj nedostatak u najskorije vreme biti rešen u interesu bolje usluge putnicima.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Komentari

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Mečka na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

@Vladimir " Zaboravljaju samo da u medjuvremenu Rusi proizvode najbolji avion pete generacije" Osim ako nisi sarkastičan, ne znam šta je to najbolje kod tog Rusa.

23. Jun 2026.Pogledaj

Perko na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

Šta ste se uhvatili za Catiu. Ona je spomenuta usput. Usvaja se gomila drugih stvari za projektovanje i rad u namenskoj industriji.

23. Jun 2026.Pogledaj

Perko na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

@Ilija U ovoj priči nije problem proizvodnja već sertifikati. Pravili smo i delove za Arianu pravili smo delove i za onaj veliki hadronski kolajder ali ako nemaš sertifikate u avionskoj industriji je kao da nemaš ništa.

23. Jun 2026.Pogledaj

Yoda na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

Ne vidim razloga za toliku sprdačinu u nekim komentarima - ovo je solidan uvodni paket saradnje koji obuhvata i softver i hardver i mogućnosti budućeg proširenja saradnje. Svakako je korak napred, a do dostizanja mogućnosti za razna komplexnija projektovanja i proizvodnju mora proći neko vreme, steći iskustvo i znanje iz postojeće saradnje... Pođimo od sebe…

23. Jun 2026.Pogledaj