BEG airport status
Od 23. jula do 31. avgusta radovi na pristupnim saobraćajnicama Terminalu 1 i 2 na „Nikoli Tesli“ Sve vreme tokom trajanja radova saobraćajnica od auto-puta do terminalne zgrade prohodna u oba smera / Foto: Uroš Mitrović, Tango Six

Od 23. jula do 31. avgusta radovi na pristupnim saobraćajnicama Terminalu 1 i 2 na „Nikoli Tesli“

U periodu od 23. jula do 31. avgusta biće izvođeni radovi na sanaciji pristupnih saobraćajnica Terminalu 1 i Terminalu 2 na beogradskom aerodromu, saopšteno je sa „Tesle“.

Kako ističu, sve vreme tokom trajanja radova saobraćajnica od auto-puta do terminalne zgrade biće prohodna u oba smera:

– Radovi koje izvodi JP Putevi Srbije biće izvođeni po fazama i obuhvatiće sve saobraćajne trake na deonici od mosta do terminalne zgrade Aerodroma.

Molimo sve naše putnike i posetioce, da prilikom dolaska na Aerodrom Nikola Tesla u periodu trajanja radova, obrate pažnju na vreme potrebno za dolazak na aerodrom i obavljanje formalnosti pred početak njihovog leta. –

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Marta Lutovac Zamenica glavnog i odgovornog urednika marta.lutovac@tangosix.rs

Komentari

Mi

Čisto da dodam, i dio od NIS pumpe pa sve do Vojvođanske ulice se takođe rekonstruiše ulica u potpunosti.

Odgovori
Le

sminka za Francuze kad dodju,dugo je od surcina do terminala u rupama los put i sad evo parking se radi,ti putevi,sminka se uveliko

Odgovori
Dj

Radi se i taj put.

BB

Srećom nije u vrijeme velikih saobraćajnih gužvi…

Odgovori
An

Koliko se zbog ovoga otprilike putuje duže do aerodroma?

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Taraba na: Hrvatska želi „modernizaciju“ i „nadogradnju“ svojih Rafala, sledeći paket naoružanja i dalje tajna

Počeo čitati ovaj portal koji je odličan ali mi nije jasno zašto postoji rasprava oko rafala RH I budućih srpskih. A najinteresantnije je oko naoružanja istih. Da budemo jasni, RH je dio NATO i ne postoji prepreka hrvatskoj nabavka (famoznoj meteori ili scalpa) te ostalih piz...... To su samo rasprave na srpsko-hrvatskim (ili obratnim redoslijedom)…

27. Mar 2025.Pogledaj

Thomas na: Hrvatski ministar odbrane u poseti proizvođaču Rafala: „Predložili smo Dasou investiranje u Hrvatsku“

Dobar poslovni potez Franzusa. Znaju oni balkanski mentalität. Uspjet nekomen prodat goli avion. Vjerovatno im je zao da nisu vise trazili.

27. Mar 2025.Pogledaj

Petrovic Dusan na: Sveobuhvatna lista NATO gubitaka iznad SR Jugoslavije i regiona tokom rata 1999. godine

B-2 je spadao u START sporazum Rusije i Amerike o kontroli broja strateskih bombardera Inspekcijski nadzor Rusije i Amerike utvrdjivao je tacan broj aviona na stanju sve do 2022. Rusi nikad nisu navodili da "nedostaje" B-2, iako su ih redovno brojali. Pricao "obaranju B-2" je sramna izmisljotina, ne vise.

27. Mar 2025.Pogledaj