Mađarska niskotarifna avio-kompanija „Wizz Air“ održaće Otvorene dane za pilote u potrazi za poslom ili promenom poslodavca u Sarajevu i Tuzli 20. i 21. aprila.
Viz tako nakon Beograda i Skoplja nastavlja sa regrutacijom već aktivnih pilota i promocijom svog pilotskog kadet programa u zemljama bivše Jugoslavije.
Ovoga puta, kompanija će održati Otvoreni dan za aktivne pilote i promociju kadet programa u isto vreme i u Sarajevu i u Tuzli. Prezentacije počinju u 18 časova na obe lokacije.
Svi zainteresovani za prisustvo na promocijama u oba grada mogu se prijaviti putem sledećeg linka – https://rebrand.ly/wtwfhxt
– Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže na našim prezentacijama u Sarajevu i Tuzli.
Zainteresovanim pilotima sa iskustvom i budućim pilotima redstavićemo kompaniju, pričaćemo o našoj mreži i budućim planovima. Nakon toga, upoznaćemo vas sa uslovima zaposlenja ili promene poslodavca, kao i programu naše pilotske akademije za zainteresovane bez pilotskog iskustva.
Razgovaraćemo o mogućnostima za razvoj karijere, napredovanju, programima zarade i beneficijama. Na kraju prezentacija biće organizovana sesija za pitanja i odgovore, gde ćete moći da postavite sva dodatna pitanja koja imate. – poručuju iz „Wizz Aira“.