BEG airport status
Kako se Žića katapultirao

Kako se Žića katapultirao

„Svaki pilot ima svoju banderu ili dalekovod. Samo je pitanje dana kada će ih pronaći.“
Živica Trifunjagić – Žića

(via Svakodnevnica Blog)

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

Moj drugar, kolega i komšija Žića priča o poslu, bez ustezanja i lažnih profi stega ;)

Odgovori
Pe

Odličan intervju i zanimljiva priča. Voditelj odlično uradio posao, pustio čoveka da priča a ovaj rado prihvatio.

Ni kazna posle mu nije bila nešto strašna.

Odgovori

E ;) očigledno ne znaš da je "voditelj" čuveni Bora Otić, autor još čuvenijeg Petkazanja ;) obazeno gledaj RTV1 petkom u 2230h

Odgovori

Ovaj covek bi mogo ispricati puno ovakvih prica.. Uvek ga je zadovoljstvo slusati.. Drago mi je da sam imao prilike.. Pozdrav žići!

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Luigi021 na: Oružane snage Bosne i Hercegovine uskoro dobijaju lake višenamenske helikoptere AW119Kx

BiH nema republike nego entitete i kantone. Entitet RS nije republika. Podržavam ideju da OS BiH uspostave mornaricu i uvedu podmornice, ali, realnije, helikopteri su za njih najpotrebniji i najkorisniji.

18. Apr 2026.Pogledaj

TT na: Oružane snage Bosne i Hercegovine uskoro dobijaju lake višenamenske helikoptere AW119Kx

JovanJovic Ako uzmemo u obzir to da je godisnji proracun Vojske Srbije skoro kao ceo federalni proracun FBIH onda te 3, ne 4 milijarde i ne deluju tako neverovatno zar ne?

18. Apr 2026.Pogledaj

Mile na: Oružane snage Bosne i Hercegovine uskoro dobijaju lake višenamenske helikoptere AW119Kx

JovanJovic Tih 12 aviona su za drzave poput BIH cudo tehnike koje samo na slikama mogu da vide. Kostaju koliko vrede.

18. Apr 2026.Pogledaj

Mile na: Oružane snage Bosne i Hercegovine uskoro dobijaju lake višenamenske helikoptere AW119Kx

Miomir maric Druze VS ima 12 puta veci budzet od OSBIH, ako aludiras da VS nema novca ili sta vec?

18. Apr 2026.Pogledaj