Е, да се надовежем на ово питање из анкете. Промоција је адекватна могућностима. Овде је и даље летење привилегија богатих. Која је поента да објавиш рекламу пред Дневник 2 за летење моторним змајем… завршио би као David Carradine у року од одмах.
Dobro i jedno od osnovnih pitanja. Slazem se samo delimicno. Pokusacemo da napravimo kampanju popularizacije ove vrste letenja kao konkretno najjeftinijeg i najlepseg.
Nasuprot troskovima i filosofiji upotrebe tehnike 70tih (C172 i ostali).
Pa i da je odlicno dalo bi se diskutovati, i to od strane onih koji su probali sve. Sto naravno nije poenta i ukusi su razliciti.
Promocija ULL letenja se nece bazirati na subjektivnim dozivljajima vec na naglasavanju lakoce, brzine, pristupacnosti i relativno mnogo manjoj ceni u odnosu na druge vrste letenja (koje nikako necemo antemisati).
Jedrilicarstvo koliko je lepo toliko je najzahtevnije sto se vestina pilotaze tice i veoma neprakticno (potreban jos jedan avion, organizacija) u odnosu na ULL.
Takodje je i jedrilicarstvu potrebna promocija u kontekstu njegove ciljane publike i preko potrebnih demistifikacija koje o njemu vladaju. To je neka druga prica kojoj se takodje treba posvetiti…
Fantasticno! Nema veze gde ce se video upotrebiti, ovakav kakav je, siguran sam da ce imati puno pregleda na Youtube i na drugim sajtovima… onaj lanac srece moze i ovde da se iskoristi…ljudi da salju klip…3/10 ce ga proslediti…
Podrzavam (ovako na blogu) svake napore za popularizaciju bilo koje vazduhoplovne doscipline!
Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.
Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.
Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja
@ Medo s mora U Kini je 2025. prodato 13 miliona elekričnih automobila, a u EU 2,9 miliona. U Americi je prodato 1,5 miliona. EU postaje sve manje relevantna na globalnoj sceni.
@PeDu Netačne informacije po ko zna koji put. C909 se proizvodi od 2014., do sad 200+ komada. Zamenjuje E190. C919 se proizvodi od 2023., do sad 40+ komada. Zamenjuje polako A320 i B737. Takodje se razvija pandan za A350 I B787. Što se vojske tiče 85-90% aviona je kineske proizvodnje, ruske 10-15%.
@Vladimir @Niko Izrael jeste imao minimalnu stetu, udare po civilnim zgradama, ali niti jedna fabrika, avio baza ili vojni cilj nije uništen u Izraelu. Amerika nije imala baš nikakvu štetu na svojoj teritoriji.Ni vojnu, ni civilnu. Jesu pogodjene isturene baze Amerike u arapskim zemljama, i oborena 2 aviona. Za najjaču ekonomiju sveta, to je potpuno…
DOK-ING koji ima tri desetljeća iskustva svojih strojeva diljem svijeta u minskim poljima vjerojatno dobro zna što radi. Njihove strojeve kupili su Amerikanci, Rusi,... aktivno se koriste u Ukrajini, HR, BiH,.. na razminiravanju.
E jesi ga nadrobio o Kinezima. Ako pratiš malo podatke o prodajama, onda možeš vidjeti da je glavno tržište za nove električne automobile EU. I pročitaj nešto o BYD i polovnim automobilima s 0 prijeđenih kilometara u Kini, pa će ti biti jasnije neke stvari. "ni SAD ni Rusija, ne bi mirno posmatrale stvaranje potpuno…
Nikola
Fenomenalno!!! Svaka cast za klip…
;)
Vlada zmaj
Bravo drugari, mnogo ste lepo ovo odradili. Hocemo jos! :) Sve pohvale!
Mali
Svaka cast!
mitrowsky
Е, да се надовежем на ово питање из анкете. Промоција је адекватна могућностима. Овде је и даље летење привилегија богатих. Која је поента да објавиш рекламу пред Дневник 2 за летење моторним змајем… завршио би као David Carradine у року од одмах.
Petar Vojinović
Dobro i jedno od osnovnih pitanja. Slazem se samo delimicno. Pokusacemo da napravimo kampanju popularizacije ove vrste letenja kao konkretno najjeftinijeg i najlepseg.
Nasuprot troskovima i filosofiji upotrebe tehnike 70tih (C172 i ostali).
Petar
Da je najlepse dalo bi se diskutovati. Da je odlicno jeste. Sta fali jedrilicama, na primer?
Petar Vojinović
Pa i da je odlicno dalo bi se diskutovati, i to od strane onih koji su probali sve. Sto naravno nije poenta i ukusi su razliciti.
Promocija ULL letenja se nece bazirati na subjektivnim dozivljajima vec na naglasavanju lakoce, brzine, pristupacnosti i relativno mnogo manjoj ceni u odnosu na druge vrste letenja (koje nikako necemo antemisati).
Jedrilicarstvo koliko je lepo toliko je najzahtevnije sto se vestina pilotaze tice i veoma neprakticno (potreban jos jedan avion, organizacija) u odnosu na ULL.
Takodje je i jedrilicarstvu potrebna promocija u kontekstu njegove ciljane publike i preko potrebnih demistifikacija koje o njemu vladaju. To je neka druga prica kojoj se takodje treba posvetiti…
NIXXXON
Sokole dobro je,cak je i dobro.Samo napred.Hvala Bogu da je krenulo.Ako treba pomoc,tu smo.
Tomin
Fantasticno! Nema veze gde ce se video upotrebiti, ovakav kakav je, siguran sam da ce imati puno pregleda na Youtube i na drugim sajtovima… onaj lanac srece moze i ovde da se iskoristi…ljudi da salju klip…3/10 ce ga proslediti…
Podrzavam (ovako na blogu) svake napore za popularizaciju bilo koje vazduhoplovne doscipline!
Ziveli i svaka cast!!!
AcaR
Meni se sviđa..samo još da kupim sebi jedan..;)