BEG airport status
Ko još može da priča i leti u isto vreme?

Ko još može da priča i leti u isto vreme?

…na ovaj način malo njih.

RedBull air-race sezona počinje. Prva lokacija je Abu-Dabi.

Kao što ste već mogli pročitati na mom twitter-u, postojalo je mnogo glasina i tračeva u vezi
organizacije RedBull trka u Beogradu.
Jedna veća vazd. organizacija se raspitivala kod menadžmenta ove trke i razlog zbog koga ih
nećemo skoro videti u Beogradu (na idealnom mestu kao što je recimo ušće Save i Dunava)
je zanemarljivo mali promet pomenutog pića kod nas. Organizacija takvog događaja se i
finansira delom od strane lokalnog distributera. Tako da to kod nas odpada.
Investicije u logistiku takvog događaja bi bile takođe ogromne.

Ostaje nam da „skoknemo“ do Mađarske 19-og i 20-og Avgusta.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

ma

Ovako ja kola ne mogu da vozim.

Odgovori
to

pa nisam siguran da stanovnici Abu Dabija toliko trose ova pica ali imaju pare.Isto tako nije ista ,,pozorisna,,atmosfera kod njih i recimo navijaci u Monci ili Interlagosu.Istina Madjari imaju Besenjija a ko kod nas da vozi/Modli ili Bane ,,zmajar,,/salim se naravno posto obojicu poznajem i postujem
pozdrav Djordje

Odgovori
Pe

Modli bi svoj glas morao da ubrza pet puta i dize adrenalin, dok bi Bane"AirBan" mozda i ovde bio prvi, kao nekada :)

Ogromne pare su potrebne, ali ono sto mi smeta je idealna lokacija na uscu dve reke, sa Kalemegdanom i dva keja kao prirodnim tribinama.

Za edukaciju o pomenutom Banetu Miljkovicu idite na njegov sajt : <a href="http://www.airban.net“ target=“_blank“>www.airban.net
Jedan od prvih ljudi koji je leteo zmaj kod nas.

Odgovori
Ma

Haha, genijalan je!

Odgovori
Ma

Ljudi, pa dajmo svoj doprinos odrzavanju trka, od sada kupujmo CrvenogBika!

Odgovori
Pe

Pozdrav Marija i dobrodosla na blog!

Iako po meni najukusnije od svih energy drink-ova, ne verujem da bi nesto promenili ako bi samo njega kupovali.

Veoma skupa logistika koju ipak finansira malo jaci sponzor.

Progurati ovo kao drzavni interes…slabo.

Posebno sada.

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Jordan na: [Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING

@ Medo s mora U Kini je 2025. prodato 13 miliona elekričnih automobila, a u EU 2,9 miliona. U Americi je prodato 1,5 miliona. EU postaje sve manje relevantna na globalnoj sceni.

21. Jun 2026.Pogledaj

Grga na: Transportni avion A400M postaje i leteći komandni centar u francuskom ratnom vazduhoplovstvu

@PeDu Netačne informacije po ko zna koji put. C909 se proizvodi od 2014., do sad 200+ komada. Zamenjuje E190. C919 se proizvodi od 2023., do sad 40+ komada. Zamenjuje polako A320 i B737. Takodje se razvija pandan za A350 I B787. Što se vojske tiče 85-90% aviona je kineske proizvodnje, ruske 10-15%.

21. Jun 2026.Pogledaj

Petrovic Dusan na: Transportni avion A400M postaje i leteći komandni centar u francuskom ratnom vazduhoplovstvu

@Vladimir @Niko Izrael jeste imao minimalnu stetu, udare po civilnim zgradama, ali niti jedna fabrika, avio baza ili vojni cilj nije uništen u Izraelu. Amerika nije imala baš nikakvu štetu na svojoj teritoriji.Ni vojnu, ni civilnu. Jesu pogodjene isturene baze Amerike u arapskim zemljama, i oborena 2 aviona. Za najjaču ekonomiju sveta, to je potpuno…

21. Jun 2026.Pogledaj

Niko na: [Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING

DOK-ING koji ima tri desetljeća iskustva svojih strojeva diljem svijeta u minskim poljima vjerojatno dobro zna što radi. Njihove strojeve kupili su Amerikanci, Rusi,... aktivno se koriste u Ukrajini, HR, BiH,.. na razminiravanju.

21. Jun 2026.Pogledaj

Medo s mora na: [Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING

E jesi ga nadrobio o Kinezima. Ako pratiš malo podatke o prodajama, onda možeš vidjeti da je glavno tržište za nove električne automobile EU. I pročitaj nešto o BYD i polovnim automobilima s 0 prijeđenih kilometara u Kini, pa će ti biti jasnije neke stvari. "ni SAD ni Rusija, ne bi mirno posmatrale stvaranje potpuno…

21. Jun 2026.Pogledaj