BEG airport status
Dan aero-mitinga. Nedelja, 13.09.2009

Dan aero-mitinga. Nedelja, 13.09.2009

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

Il

Snimci bi bili mnogo efektniji bez tvojih glupih komentara.

Odgovori
Il

Hehe, it is funny because it's true.

Odgovori
М

Само напред! Битно је да се блог освежава што чешће (претпостављам да је то у директној вези са бројем дешавања у нашој авијацији… а тај број је, хвала драгом Господу, све већи). Мислим да је одлично што се појавило ,,нечије виђење" и у овом електронском облику. Лепо је видети дешавања са прага писте и стајанке.
Велики поздрав са севера!
П.С.-Поздрав са севера значи поздрав из Суботице! Нисам Звездаш нити фан било којег фудбалског клуба!

Odgovori
Pe

@ilija. Mozda si u pravu. Ako uzmemo da jesi, na srecu ima dosta audio-free akcije pa se moze premotati!

@Ilijin Tata what's funny? (ili sta/ko je smesno?)

@Miroslav Hvala na komplimentima Miroslave. U nasoj avijaciji se apsolutno nista ne desava. Frekvencija updejta ne zavisi od toga vec od moje inspiracije, vremena i jos nekih stvari. Svi ti apetiti rastu i blog ce biti mnogo cesce updejtovan. Posebno sada tokom zime. Bice nekih zanimljivih i nekih veoma zanimljivih stvari!

Odgovori
Dj

cest sam posetilac tvog bloga i imam samo reci hvale,pravo osvezenje na planu aviacije
sto se tice ovih komentara na video sta ga znam ti to pravis u nekom lezernom fazonu i to mu daje neki smek tako da te podrzavam i na tom polju mada imam i jednu zamerku a tice se one zvake,ubuduce je pljuni pre nego sto upalis REC:)u najmanju ruku deluje dziberski:)

Odgovori
Pe

Pozdrav Djordje,

Hvala na podrsci i sto cesto posecujes blog.

Lezerni pristup ce biti sve kvalitetniji naravno. Primenjuje se iz proste cinjenice sto sam intimno u temi o kojoj izvestavam, zelim da prenesem atmosferu koja je na takvom dogadjaju sve samo ne mirna i pitoma.

Zvaka je naravno proslost ;)

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Vladimir na: Hrvatski Rafali lete sa bojevim raketama vazduh-vazduh MICA

@Izmislav Nisam ni sumnjao da ces vec nesto izmisliti, ali bas 30mlrd Eur... Da Hrvatska ima taj novac, devizne rezerve ne bi bile 3 mlrd Eur(na samom evropskom dnu), vec bi bile 30 mlrd Eur, blizu Srbiji. Sa zlatnim rezervama, Srbija ima preko 35 mlrd Eur, sto je za Hrvatsku nezamislivo. Izmislio si i da…

09. Jun 2026.Pogledaj

Vladimir na: Nastavak ispitivanja rakete MICA NG na Rafalu: Izvedeno prvo lansiranje pri nadzvučnom letu aviona nosača

Oce, oce, ovo je opasno oruzije, kakvog nema na daleko. Nego, nesto se slabo ovaj Rafal prodaje na zapadu, imaju ga samo Francuska, Grcka i Hrvatska neke polovne. Imate li neko strucno objasnjenje? Francuzi, da su napredni, sad do sada bi razvili pandane R-37M i PL-17 sa 400-500km dometa, a ne bi se mucili da…

09. Jun 2026.Pogledaj

Vladimir na: Nastavak ispitivanja rakete MICA NG na Rafalu: Izvedeno prvo lansiranje pri nadzvučnom letu aviona nosača

@Miodrag Potpisujem sve! Svaka cast za analizu! S tim sto ja mislim da bi od kineza mogli dobiti full verzije raketa, kao prijateljska zemlja. Mislim da i Pakistan dobija full. @Murat Sa F4.1 mozemo da se... E, o tome nas nekoliko pise ovde godinama. Moze da se koristi eventualno kao jurisnik umesto Orla, jer ce…

09. Jun 2026.Pogledaj

Vladimir na: Viz er drama: Mađarska kompanija ne govori celu istinu, država kasnila sa kontrolama, međusobna iritacija imala do sada neispričanu istoriju

@Marko Pri tom WIzz Air koristi avione A321neo sa 239 mesta. Dakle Air Serbia moze da prezivi i sa 80ak putnika, a Wizz Airu treba bar 210 na letu.

09. Jun 2026.Pogledaj

Aleksa na: Viz er drama: Mađarska kompanija ne govori celu istinu, država kasnila sa kontrolama, međusobna iritacija imala do sada neispričanu istoriju

Treba da se zastiti domaca avio kompanija a ne da prodje kao JAT. Prvo Air Serbia pa tek potom ostali i to gde nasi ne lete. A i realno nasa avio kompanija je jeftinija od 90% kompanija a Wizz je niskobudzetna koja i odlaze letove to znaci da nije sigurna. Ne trebaju nam i to…

08. Jun 2026.Pogledaj