Само напред! Битно је да се блог освежава што чешће (претпостављам да је то у директној вези са бројем дешавања у нашој авијацији… а тај број је, хвала драгом Господу, све већи). Мислим да је одлично што се појавило ,,нечије виђење" и у овом електронском облику. Лепо је видети дешавања са прага писте и стајанке.
Велики поздрав са севера!
П.С.-Поздрав са севера значи поздрав из Суботице! Нисам Звездаш нити фан било којег фудбалског клуба!
@ilija. Mozda si u pravu. Ako uzmemo da jesi, na srecu ima dosta audio-free akcije pa se moze premotati!
@Ilijin Tata what's funny? (ili sta/ko je smesno?)
@Miroslav Hvala na komplimentima Miroslave. U nasoj avijaciji se apsolutno nista ne desava. Frekvencija updejta ne zavisi od toga vec od moje inspiracije, vremena i jos nekih stvari. Svi ti apetiti rastu i blog ce biti mnogo cesce updejtovan. Posebno sada tokom zime. Bice nekih zanimljivih i nekih veoma zanimljivih stvari!
cest sam posetilac tvog bloga i imam samo reci hvale,pravo osvezenje na planu aviacije
sto se tice ovih komentara na video sta ga znam ti to pravis u nekom lezernom fazonu i to mu daje neki smek tako da te podrzavam i na tom polju mada imam i jednu zamerku a tice se one zvake,ubuduce je pljuni pre nego sto upalis REC:)u najmanju ruku deluje dziberski:)
Lezerni pristup ce biti sve kvalitetniji naravno. Primenjuje se iz proste cinjenice sto sam intimno u temi o kojoj izvestavam, zelim da prenesem atmosferu koja je na takvom dogadjaju sve samo ne mirna i pitoma.
Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.
Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.
Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja
@Mislav Pa i tada,1970-ih godina, postojali su vrhunski američki i Dassaultovi avioni, a nijedna država iz bivše SFRJ nikada nije imala udeo u razvoju ili proizvodnji ovih vrhunskih projekata. Mostarski SOKO je pravio zmaj a Rakovica motore za Gazellu ali je laki helikopter analognog tipa neuporediv sa projektom kao što je Rafale. To je kao…
@mecka Ubedljivo najbolji i napotetniji avion danasnjice, koji se svakodnevno koristi u najvecem i najduzem ratnom sukobu posle II svetskog rata. Ima desetine vazdusnih pobeda protiv istocnih i zapadnih borbenih aviona, u uslovima najgusce PVO istocnog i zapadnog porekla, naravno bez gubitaka. Treba li jos dokaza? Najbolji radar (3xAESA), najbolje naoruzanje, supermanevarijabilnost, vektorski potisak, stealth,…
@Nenad N. Odličan komentar! Mislim da većina ljudi nema ideju koliko su zahtevi za delove koji se ugrađuju u avione strožiji. Takođe, ne razumeju koliko je teško postati proizvođač delova za borbene avione. Ne radi se tu samo o sposobnosti da napravite neki deo, nego o celom procesu koji mora biti dobro dokumentovan i izvršen,…
Ilija
Snimci bi bili mnogo efektniji bez tvojih glupih komentara.
Ilijin tata
Hehe, it is funny because it's true.
Мирослав Д.
Само напред! Битно је да се блог освежава што чешће (претпостављам да је то у директној вези са бројем дешавања у нашој авијацији… а тај број је, хвала драгом Господу, све већи). Мислим да је одлично што се појавило ,,нечије виђење" и у овом електронском облику. Лепо је видети дешавања са прага писте и стајанке.
Велики поздрав са севера!
П.С.-Поздрав са севера значи поздрав из Суботице! Нисам Звездаш нити фан било којег фудбалског клуба!
Petar Vojinović
@ilija. Mozda si u pravu. Ako uzmemo da jesi, na srecu ima dosta audio-free akcije pa se moze premotati!
@Ilijin Tata what's funny? (ili sta/ko je smesno?)
@Miroslav Hvala na komplimentima Miroslave. U nasoj avijaciji se apsolutno nista ne desava. Frekvencija updejta ne zavisi od toga vec od moje inspiracije, vremena i jos nekih stvari. Svi ti apetiti rastu i blog ce biti mnogo cesce updejtovan. Posebno sada tokom zime. Bice nekih zanimljivih i nekih veoma zanimljivih stvari!
Djordje
cest sam posetilac tvog bloga i imam samo reci hvale,pravo osvezenje na planu aviacije
sto se tice ovih komentara na video sta ga znam ti to pravis u nekom lezernom fazonu i to mu daje neki smek tako da te podrzavam i na tom polju mada imam i jednu zamerku a tice se one zvake,ubuduce je pljuni pre nego sto upalis REC:)u najmanju ruku deluje dziberski:)
Petar Vojinović
Pozdrav Djordje,
Hvala na podrsci i sto cesto posecujes blog.
Lezerni pristup ce biti sve kvalitetniji naravno. Primenjuje se iz proste cinjenice sto sam intimno u temi o kojoj izvestavam, zelim da prenesem atmosferu koja je na takvom dogadjaju sve samo ne mirna i pitoma.
Zvaka je naravno proslost ;)