Hvala Niko. Praticu AK Trstenik i u buducnosti pa ce nadam se biti duzih reportaza, posebno kada krene jedrilicarska aktivnost. Tada cemo i konkretnije pricati o opcijama i cenama.
De
Deki
Zanimljiv prilog, nedostaju ovakve stvari o domacim klubovima. Bilo bi zanimljivo malo se osvrnuti na proslost ovog aerodroma sa koga je nekad bilo i saobracajnih letova. Ako se setis i ako nadjes vremena mogla bi to biti lepa prica.
Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.
Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.
Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja
Nemora bit da ce biti 100kom,mislim dw ce proizvodnja bit i za Kineske avione,nebi prese i cnc masine nkupovali za 100 kutija ,stopostotno imaju neki dogovor
Nesto ne vidim ni članice EU + NATO a ni ove ostale Ex-YU da su i približno na tom nivou niti da neko veruje u njihove mogucnosti i kapacitete pa im tako nije poverio da proizvode ni matice ili plakate.
niko
Lep prilog……mozda malo kratak……ali u celini o.k !!!!
Petar Vojinovic
Hvala Niko. Praticu AK Trstenik i u buducnosti pa ce nadam se biti duzih reportaza, posebno kada krene jedrilicarska aktivnost. Tada cemo i konkretnije pricati o opcijama i cenama.
Deki
Zanimljiv prilog, nedostaju ovakve stvari o domacim klubovima. Bilo bi zanimljivo malo se osvrnuti na proslost ovog aerodroma sa koga je nekad bilo i saobracajnih letova. Ako se setis i ako nadjes vremena mogla bi to biti lepa prica.
Petar Vojinovic
Hvala na predlogu Deki.