BEG airport status
Vanredno sletanje Er Srbijinog Boinga 737 na „Nikolu Teslu“ Novembar Delta u današnjem vanrednom sletanju / Foto: Dragan Trifunović, Tango Six

Vanredno sletanje Er Srbijinog Boinga 737 na „Nikolu Teslu“

Kako je saopštio Aerodrom Nikola Tesla, avion Er Srbije danas je u 12:35 časova imao vanredno sletanje.

U saopštenju stoji da je letelica na redovnoj liniji iz Kopenhagena „zbog indikacije tehničkih poteškoća“ sletela na beogradski aerodrom da bi nakon toga bila, kako se navodi, pravovremno dočekana od strane nadležne aerodromske službe:

– Avion je sigurno i bez ikakvih poteškoća sleteo u Beograd a putnici su bezbedno iskrcani iz aviona. – stoji u saopštenju Aerodroma Nikola Tesla.

Letelica je Er Srbijin veteran, Boing 737-300 registarske oznake YU-AND. Na ovom linku se može videti horizontalni profil leta sa procedurom kruženja radi otklanjanja prepreka za redovno sletanje.

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

Mi

Opet neko vanredno sletanje na naš aerodrom, pijem kafu i vidim nešto veliko kako sleće mimo reda letenja, čini mi se opet Thai!

Odgovori
Dj

Nije. Saudia Cargo, B777

Mi

@Djape
Tačno, slična boja repa me zbunila.

ja

Saudija sigurno nije došla po kiselu vodu i ajvar.

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Vaste na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791

Barem nešto ,neki dinar radnicima .....Sa druge strane ništa posebno ,osim što se spominje Rafal eto ,pa je ta kutija malo specifičnija jelda ,sada samo da se javi neki Dušan da objasni kako je ta kutija sofisticiranija od bilo kojeg Kineskog aviona i još pojedinaca koji da ubede da je nešto neverovatno ,sve u svemu…

24. Jun 2026.Pogledaj

Jordan na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791

Miloše, šta ti uopšte znaš o procesima kroz koje se moralo proći da bi se dobila prilika da se proizvode "nekakve kutije"? Prvo je cela organizacija morala da prođe AS9100/ES9100 audit i serifikaciju za QMS (sistem kontrole kvaliteta), gde se proveravaju i dobavljači i sve karike u sistemu. Nakon toga dolazi NADCAP audit i sertifikacija,…

24. Jun 2026.Pogledaj

Brad na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791

Ljudi koliko sam shvatio ovo uopste nije lose, ovo nije kutija nego dobos koji brzo ubacuje i izbacuje potrosene cause uz pomoc kanala koji hrani top. Defacto proizvodimo ceo top sem pucaljke tj jako velik deo. Je l se secate problema koje ima Zastava sa topom 30mm sa dvostrukim hranjenjem. Ovo bi upravo moglo promeniti…

24. Jun 2026.Pogledaj

Bojan na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

Jedni se rugaju, drugi brane, treći botuju... Ništa mi nismo dobili, u tekstu je navedeno da će "kutija" proizvoditi ako Utva proizvede probnu količinu prema specifikaciji i prođe kontrolu. Ne verujem da to mogu bez 2-3 miliona ulaganja u napredniju opremu ili će to uraditi "mala privreda" koja ima potrebni kapacitet, a takvih preduzeća ima.…

24. Jun 2026.Pogledaj