BEOGRAD – Aerodrom „Nikola Tesla“ u januaru ove godine zabeležio je rast od 29% u broju putnika u odnosu na isti mesec prošle godine.
Broj putnika u januaru na Aerodromu „Nikola Tesla“ povećan je za 29 odsto u odnosu na isti mesec prošle godine. U prvom mesecu ove godine beogradski aerodrom opslužio je 270.784 putnika, što je preko 60.000 više nego prošle godine. Ostvareno je 4.147 poletanja i sletanja, što je porast od 33%, dok je u kargo saobraćaju promet robe povećan 20% u odnosu na januar 2013. godine.
Ovakav napredak se velikim delom pripisuje povećanju obima poslovanja i širenju operacija nove nacionalne kompanije Air Serbia.
[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]





Najnoviji komentari
Petar na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda
Bravo za Srbiju ,to su dobro vesti!
Banaćanin na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda
Helikoptere smo pravili po licenci, istine radi
YPT na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda
Svi kritični delovi tih aviona i helikoptera i jesu pravljeni po licenci
Boris na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda
Nekada smo pravili avione i helikoptere sami, a sada po licenci "zahtevne" kutije za municiju. Napredno nema sta.
KK na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda
Prvi komentar - odma' ruganje. Hrvati ne proizvode ni kutiju, ni saraf, nista od softvera, i ne rugaju se svojem avionu ni cinjenici da imaju 15 godina stare avione. Da mogu da ostvare deo proizvodnje lupali bi se nogom u straznjicu. Mi na prvu odmah radimo na nekim prvim delovima i softveru - i samo…