Ti da imaš vrhunski proizvod i da sad neko hoće da radi neki deo za njega ti bi baš potpisao na lepe oči ili bi mu dao prvo neki prostiji deo da nauči kako funkcioniše tvoj sistem projektovanja i proizvodnje, da ga istestiraš i da ga postepeno uključiš u proizvodni lanac? Evo prosto, šta bi…
kad bi smeli da pravimo kopije kao Kinezi ,tu bi prosperirali ,pa kad nam stigne avion rafal iz Francuske rastaviti ga u sitne delove i napraviti isti ,samo dodati neku sitnicu i promeniti ime na primer super galeb peta generacija !!!
@Max Ово је нови почетак. Ако могу кутије да праве према стандардима, моћи ће и друге делове Рафала, а дугорочно и других авиона. Утва је фабрика која је захваљујући 90тим сведена на комплетно нови почетак, а од старе славе се доказано не живи.
Najnoviji komentari
Perko na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791
Ti da imaš vrhunski proizvod i da sad neko hoće da radi neki deo za njega ti bi baš potpisao na lepe oči ili bi mu dao prvo neki prostiji deo da nauči kako funkcioniše tvoj sistem projektovanja i proizvodnje, da ga istestiraš i da ga postepeno uključiš u proizvodni lanac? Evo prosto, šta bi…
Gorski na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791
kad bi smeli da pravimo kopije kao Kinezi ,tu bi prosperirali ,pa kad nam stigne avion rafal iz Francuske rastaviti ga u sitne delove i napraviti isti ,samo dodati neku sitnicu i promeniti ime na primer super galeb peta generacija !!!
Ред na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791
Макар десет људи примало плату због овога, сјајно!
Braća pe kari na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791
druga su vremena
Посматрач na: Srpska Utva ulazi u proizvodni lanac Rafala: Sve o avionskom topu GIAT 30 M791
@Max Ово је нови почетак. Ако могу кутије да праве према стандардима, моћи ће и друге делове Рафала, а дугорочно и других авиона. Утва је фабрика која је захваљујући 90тим сведена на комплетно нови почетак, а од старе славе се доказано не живи.