BEG airport status
Najbolji blog ikada!

Najbolji blog ikada!

Cocky MF

 

 

 

Ako je verovati vašim glasovima iz ankete, TangoSixBlog je najbolji blog ikada!
Budući da nas političari uče da "naš narod uvek zna najbolje" ko sam ja da mislim drugačije!

(Svima koji su izabrali opciju da bi njihova baba uradila bolje….nemam reči :) )

Anketa će na blogu biti redovan feature koji bi trebao da preterese bitne teme i stanja
naše i svetske avijacije pomoću trenutno najnaprednijeg sistema interakcije.
(ima tu još nekih, al’ ajde prvo da naučite sta je RSS, pa da pređemo na Twitter, pa ćemo
onda na mnogo bolje 2.0 i 3.0 fore)

Jedna anketa će trajati nedelju dana i ja ću svake nedelje analizirati rezultate i dati svoj
komentar. Naravno svako od Vas može napisati svoje neslaganje mojeg viđenja i to
putem "ostavi komentar" opcije na kraju tog posta.

Teme anketa će biti aktuelne, ozbiljne i cilj će uvek biti da se izazove rasprava.
Kao i sve o čemu ću pisati, niko i ništa neće biti pošteđeno.

Ako treba pljunućemo, ako treba hvalićemo.

Ali više nikada se nećemo baviti kulturnim i faktografskim načinom razmišljanja i
prezentacije. Trebamo reći sve što nam je na umu, ne gubiti se u formi, već u potrazi
za rešenjima, predlozima i novim idejama.

Anketa je locirana u desnom sidebar-u (na desnoj strani) odmah ispod YouTube i FB
ikona.

Ovonedeljno pitanje ima veze sa trenutnim stanjem u raznim "rodovima" naše
vazduhoplovne scene. Iako naizgled nespojive kategorije, svaka ima svoj problem, svoju
količinu nedostajanja para (jedinog razloga zašto avioni lete) i svoj set nesposobnih
ljudi koji su za nju zaduženi. Na Vama je da izaberete sektor koji je po Vašem misšljenju
u najgorem stanju-trenutno. Vi koji nemate pojma o avijaciji ni u svetu a kamoli kod nas
izaberite kao da ste žensko. Sta god vam zvuči simpatičnije.
Ja sam izabrao jedriličarstvo.

glasacka kutija

  Glasanje je ograničeno po jedinstvenoj IP adresi
  (ne može sa istog kompa dva puta).
  Naravno nameštanja su moguća (glasanje sa više kompova) 
  ali hajde da budemo pošteni. 

 
Dakle izvolite i glasajte.
Bez milosti ;)

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,google,pocket,linkedin,mail" counters="1" counter_pos="inside" total_counter_pos="none" fullwidth="yes"]

Autor:

Petar Vojinovic Glavni i odgovorni urednik petar.vojinovic@tangosix.rs

Komentari

Jo

Naravno zmajari.Optereceni,taksama,pregledima,regstracijama,nedoreceni propisi.

Odgovori

Prilikom komentarisanja tekstova na portalu molimo vas da se držite isključivo vazduhoplovnih tema. Svako pominjanje politike, nacionalnih i drugih odrednica koje nemaju veze sa vazduhoplovstvom biće moderisano bez izuzetka.

Svi komentari na portalu su predmoderisani, odobravanje bilo kog komentara bilo kog značenja ne odražava stav redakcije i redakcija se ne može smatrati odgovornom za njihov sadržaj, značenje ili eventualne posledice.

Tango Six portal, osim gore navedenih opštih smernica, ne komentariše privatno niti javno svoju politiku moderisanja

Ostavite odgovor

Najnoviji komentari

Ilija na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

Ja se ponadao da ce se proizvoditi neki deo krila, trupa, neki moderni materijali, nesto sto moze da se iskoristi za neki buduci Orao ili Lastu, a ono municijska kutija. Ni materijal za kutiju verovatno necemo proizvoditi. Sqvijanje, presa, fizikalija obicna.

22. Jun 2026.Pogledaj

B na: [EKSKLUZIVNO] Identifikovan sklop koji će Utva proizvoditi za Rafale; srpska namenska industrija od Dasoa i Talesa dobija četiri grupe softverskih i hardverskih proizvoda

"Imali smo prilike da pregledamo njen dizajn, dosta je zahtevna što se tiče mehaničke čvrstoće i što se tiče oblika" Kutija pa kutija Bice da je celik visoke cvrtoce mozda niklovan? Nego jel se zna sta proizvode oni sa tim "naprednim softverom i cudima", jel ovo je sve prosli vek...come se trenutno bave, mislim Rafal…

22. Jun 2026.Pogledaj

Medo s mora na: [Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING

@Jordan 1. Kada budeš tražio podatke preko AI budi precizniji, jer u Aziji je tokom 2025., po GEMINIju, ukupno prodano 10,5 mil auta, 2. Progooglaj "0 mileage used car BYD" pa će ti neke stvari biti jasnije, imaš na YT odličan video o tom problemu

22. Jun 2026.Pogledaj

Samo kazem na: [Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING

U Nemackoj je prosle godine registrovano preko 500K novih full elektricnih vozila, svake godine broj registracija raste za oko 40%! Suprotno popularnom "misljenju" da su kineski proizvodjaci automobila "preuzeli" evropsko trziste, podaci pokazuju da je samo 20% potpuno električnih vozila prodatih u EU 2025. godine uvezeno iz Kine. Ovih 20% uključuje i domace kineske brendove…

22. Jun 2026.Pogledaj

brko na: [Eurosatori 2026] Univerzalni MV-8 „Komodo“: Nove varijante besposadne platforme hrvatske kompanije DOK-ING

Izgleda da neki misle da ne treba razvijati vozila zbog opasnosti od dronova. Čime mislite napraviti proboj ukoliko uspijete ostvariti zračnu dominaciju na određeni vremenski period? Hiluxima?

22. Jun 2026.Pogledaj